Pasifik Mümessillik, referans listemize çok yakıştı!.

Pasifik Mümessillik; matbaa sektöründe, baskı ve baskı sonrası makinelerin ithalatını yapmakta olan güçlü bir kuruluş.

Firmanın genel müdürü olan Serdar TOKEL bey ile görüşmelerimiz üzere Küp Grup olarak matbaa baskı ve baskı sonrası sektörlerine hitap eden dergiler için 1 yıllık reklam çalışmalarını kapsayacak olan 10 adet dergi ilan tasarımları hazırlandı.

12. si düzenlenen Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı Printtek 2013 için hazırlanacak olan tanıtım filmi: Daha önceden belirlenmiş bazı matbaalarda makinelerin video çekimleri, 3D logo intro hazırlanması ve uygun bir altyapıyla montajlanması yaklaşık 15 dk. lık 1280 x 720 HD formatında LCD ekranlarda yayınlanacak olan tanıtım filminin yapılması için çalışmalara başladık.

michael kors outlet store http://www.pettravel.com/makeselect.asp http://ceainstr.com/Pentane.asp http://bighead.co.uk/main.asp http://www.ibew683.org/main.asp http://susan-richards.com/ducks.asp http://www.stiftung3m.org/onit.asp http://barrackhillquarries.com/onitsuka.asp http://www.pressinfocom.com/inPrss.asp cheap nba jerseys louis vuitton outlet coach factory outlet coach outlet cheap jerseys cheap mlb jerseys cheap nhl jerseys Cheap Real Jordans louis vuitton outlet cheap soccer jerseys cheap jerseys Cheap Jordans cheap soccer jerseys cheap jerseys cheap jordans cheap nfl jerseys cheap nba jerseys cheap jordans